+387 32 460 521 krlezamiroslav@bih.net.ba

 

 

 Danas je za potrebe naših učenika Omladinsko udruženje REaktiv u saradnji sa Institutom za razvoj mladih KULT i uz podršku IT kompanije KLIKA obezbijedilo donaciju od 7 novih tablet uređaja te na taj način pomoglo realizaciju nastave na daljinu za 12 naših učenika. Ova hardwerska podrška je izuzetno značajna, jer mnogi učenici nemaju adekvatne uređaje kako bi mogli redovno pratiti nastavu i izvršavati svoje zadatke.
Nažalost, ovom donacijom nismo riješili probleme svih učenika koji su u potrebi te ovim putem apelujemo na sve građane koji mogu pomoći da nam se jave te donacijom tableta ili laptopa pomognu učenicima koji nisu u mogućnosti pratiti nastavu poput njihovih školskih drugara.
Omladinskom udruženju REaktiv, kao i njihovim saradnicima upućujemo veliko HVALA što su među prvima u gradu prepoznali probleme s kojima se susrećemo i uveliko nam olakšali posao.
Veliko HVALA i kompaniji BH Telecom koja se pobrinula da svi učenici imaju prijeko potrebnu intenet konekciju.

+387 32 460 521

miroslav.krleza.os@gmail.com krlezamiroslav@bih.net.ba

Travnička cesta 8 - 72000 Zenica