+387 32 460 521 krlezamiroslav@bih.net.ba
🎓SVEČANA PODJELA SVJEDODŽBI🎓
U četvrtak, 13. juna svečanom podjelom svjedodžbi zvanično smo obilježili završetak osnovne škole za naše maturante.
Nastupom školskog hora te emotivnim obraćanjem razrednika Hedžić Amera i Dedić Lejle oprostili smo se od još jedne generacije maturanata.
Zajedno smo prošli mnogo, od prvih slova do odličnih takmičarskih rezultata, ekskurzija i nezaboravne maturske večeri.
Da se ne zaboravimo, pored svjedodžbi učenicima su podijeljeni i skromni pokloni. Šolje koje nešto znače 😉
Na današnjoj svečanosti direktor škole Murat Spahić proglasio je i učenika generacije te maturantima poželio uspješan nastavak školovanja.
🌟🥇ADIN ČORIĆ je učenik generacije za školsku 2023/2024.godinu.
Pored odličnog uspjeha i primjerenog vladanja tokom školovanja, Adin je dostojanstvo predstavljao školu na brojnim takmičenjima iz različitih oblasti.
Osim izuzetnih školskih rezutata, Adin se pokazao i kao dobar drug, pristojan i odgovoran.
Adinu i njegovim roditeljima upućujemo iskrene čestitke, i želimo mu sve najbolje u nastavku školovanja.
I na kraju, dragi naši maturanti, sretno u budućnosti i nemojte nas zaboraviti. Mi vas nećemo❣